Liste des Groupes | Revenir à rf cooking |
On 2025-04-30, Carol <cshenk@virginia-beach.com> wrote:
Cost if wondering: 1.74 per serving or near it. You could also do
it with seared scallops or peeled deveined shrimp. Costs a little
more that way but not that much.
https://postimg.cc/CnBRL1sV
I don't think I have seen imitation lobster where I shop. I will look
harder. A couple of ounces of industrially processed lox costs eight
bucks which covers the four important sides of two bagels, mostly.
Gravlax is way cheaper if one makes it themselves. But...there's work
involved.
Les messages affichés proviennent d'usenet.