Niektórym facet może się nie podobać, ale ma jaja

Liste des GroupesRevenir à sc polish 
Sujet : Niektórym facet może się nie podobać, ale ma jaja
De : nostradamus (at) *nospam* gmail.com (Nostradamus)
Groupes : soc.culture.polish
Date : 10. Nov 2024, 12:06:49
Autres entêtes
Organisation : To protect and to server
Message-ID : <vgq44b$7qj9$2@paganini.bofh.team>
User-Agent : Mozilla Thunderbird
Donald Trump o kobietach. Nie oszczędzał nawet rodziny
Tak prezydent elekt wypowiadał się o emerytowanej przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi: "Obróciła się przeciwko niemu jak pies. Jest szalona jak pluskwa", "Przeciwstawimy się szalonej Nancy Pelosi, która zrujnowała San Francisco - jak radzi sobie jej mąż, ktoś wie?".
Demokratce Alexandrze Ocasio-Cortez zarzucił zbyt wybuchowe usposobienie. "To nie jest nawet mądra osoba, poza tym, że ma dobrą linię rzeczy. To znaczy, wychodzi i wrzeszczy". O Hillary Clinton powiedział: "Taka paskudna kobieta (…). Gdyby była mężczyzną, nie sądzę, żeby zdobyła 5 proc. głosów". W 2015 roku miał pokusił się nawet o stwierdzenie: "Jeśli Hillary Clinton nie może zadowolić swojego męża, to dlaczego myśli, że może zadowolić Amerykę?".
Donald Trump wypowiadał się o wielu gwiazdach w seksistowski sposób. W przypadku Halle Berry zaznaczył, że "uwielbia górną część jej ciała"; o Kim Kardashian mówił: "Czy ona ma dobre ciało? Nie. Czy ma wielki tyłe*? Absolutnie". W przypadku Jessiki Chastain wyznał, że jego zdaniem "z pewnością nie jest gorąca".
Co gorsza, pokusił się nawet o publiczną ocenę wyglądu własnej żony i córek. Zapytany, czy zostałby z nią, gdyby została oszpecona w wypadku samochodowym, odparł: "Wszystko zależy od tego, jak wyglądałyby jej piersi".
W jednej z wypowiedzi podsumował swój stosunek do kobiet: "Automatycznie ciągnie mnie do pięknych kobiet - po prostu zaczynam je całować. Są jak magnes. Po prostu całuję. Nawet nie czekam. A kiedy jesteś gwiazdą, pozwalają ci na to. Możesz zrobić wszystko... Złapać je za c****. Możesz zrobić wszystko".
https://kobieta.wp.pl/szalona-jak-pluskwa-tak-trump-mowil-o-kobietach-7090429380889504a

Date Sujet#  Auteur
10 Nov 24 o Niektórym facet może się nie podobać, ale ma jaja1Nostradamus

Haut de la page

Les messages affichés proviennent d'usenet.

NewsPortal